Welcome, visitor! [ Login

 

Kadıköy Uzakdoğulu Masöz Bayan Işık

  • Listed: 13 Aralık 2016 18:42
  • Expires: This ad has expired
Kadıköy Uzakdoğulu Masöz Bayan Işık - Image 1Kadıköy Uzakdoğulu Masöz Bayan Işık - Image 2Kadıköy Uzakdoğulu Masöz Bayan Işık - Image 3Kadıköy Uzakdoğulu Masöz Bayan Işık - Image 4

Description

İstanbul kadıköy masöz  Işık, Uzakdoğu kökenli gerçek nuru ve tantra masajı uzmanı bir bayan olarak türkiyede bu hizmeti vermekteyim ilk klasik masaj ve sonrasında harika bir tantra masajıı veya nuru masajı ile senasımı sonlandırıyorum..

Nuru Masajı Nedir?
Türkiye’de “Gerçek” Nuru Masajını bulabileceğiniz tek adrestesiniz. Nuru Masajı, ya da diğer adıyla Body Massage; tüm vücudun tamamen soyulup yağlanması suretiyle yapılır. Nuru Masaj eğitimini Thailand Wat Po Masaj Okulundan alan ekibimiz, Nuru Masajını en iyi, ve en özel şekilde gerçekleştirmektedir. Nuru Masajı masözün de yağlandığı ve tüm çıplak vücuduyla, sizin tüm çıplak vücudunuza uyguladığı masaj çeşididir.

Tantra Masajı Nedir?

Tantra’ masajı ile  cinselliği başka boyutlarda yaşıyorsunuz. Masaj teknikleri vücudu açmaya ve dokunmaya yönelik dokunuşlardan oluşuyor… Tantra’daki klasik pozisyonlardan biri: Erkek lotus oturma pozisyonunda durur ve kadın da onun kucağına oturur. Burada illa cinsel birleşme olması gerekmez, önemli olan cinsel iletişimi sağlayabilmektir. İyi masaj yapmak, erkek için önemli. Sizlere bana ulaşabileceğini telefon numaramı veriyorum..

0541 746 61 17

Listing ID: 758585015cd1c491

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply