Welcome, visitor! [ Login

 

Ataşehir Masöz Bayan Yağmur

  • Listed: 13 Aralık 2016 23:38
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul anadolu yakası ataşehir bölgesinde ikamet eden masöz bayan ım Masaj senaslarını kendi evimde yapmaktayım. Profesyonel hizmet almak ve masaj ın ne olduğunu ve mutluluğunu yaşamak isteyen kişilerle görüşme yapıyorum. Kısaca sizlere masaj nedir ve nasıl yapılmalıdır adlı makalemide yazmak istedim..

İletişim Numaram.. : T: 0535 745 78 16

Profesyonel Masaj,

Yüzyıllardır insanların bildiği ve yaşamın bir parçası haline getirdiği masaj uygulaması, genel olarak ağrıyı hafifletme, tedavi etme, kasları gevşetme gibi amaçlar için kullanılan bir uygulamadır. Günümüzde yoğun iş stresinden biraz olsun uzaklaşmak ve rahatlamak isteyen insanlar masajı sıklıkla tercih etmektedir. Masajın teknikleri, tarihçesi ve faydalarına yazımızda yer verilmiştir.

atasehir-masoz

Masaj hizmeti günümüzde birçok kişinin düzenli olarak yaptırdığı rahatlatıcı eylemlerden birisidir. Çok basit şekilde amatör olarak uygulanabileceği gibi profesyonel olarak çeşitli merkezlerde, farklı tekniklerle de uygulanmaktadır.

Günümüzde masaj eğitimi alanların ve bu sektörde uzman olarak çalışanların sayısında artış görülmektedir. Günlük hayatın stresinin, iş sıkıntılarının son zamanlarda artış göstermesi ile masaj alanına ilgi çoğalınca doğal olarak uzman arayışındaki artış da beraberinde başlamıştır. Tamamen arz talep ilişkisi içerisinde doğru orantılı olarak artışlar görülmüştür. Masaj doğru tekniklerle ve hareketlerle uygulandığında çok faydalı olabilmektedir ama bilgisizce yapılan masajlar ciddi tehlikelere yol açabilir. Bu yüzden profesyonel bir bayandan senas alınması gerekmektedir..

 

 

Listing ID: 12558505ae4eef28

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply